Lokalizacja

Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 38

SZKOŁA

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie szkoły podstawowej, gimnazjum i przedszkola - Zespół Szkół Publicznych im. Noblistów Polskich

Jest to szkoła o wieloletniej tradycji, która dorobiła się świetnej kadry pedagogicznej, panuje w niej przyjazna atmosfera, a także dysponuje rozwiniętym zapleczem 

sportowym - więcej. W okolicy działa też kilka przedszkoli.

 

LESZNOWOLA
Lesznowola, plac zabaw około 80 metrów od inwestycji AtriumDom

Lesznowola jest bardzo dynamicznie rozwijającą się miejscowością, hołdującą zasadom zrównoważonego rozwoju (co potwierdzają wygrane w różnych rankingach gmin wiejskich). Lesznowola jest gminą znaną i ocenianą pozytywnie.

 

Jest dobrze zarządzana, ma wysokie PKB na mieszkańca i wygrała szereg konkursów na gminę roku. Gmina jest pokryta w ponad 98,5% aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego, które sprzyjają inwestorom i jednocześnie zabezpieczają zasoby środowiska naturalnego. Każdy mieszkaniec może się z nimi zapoznać na stronie gminy: http://lesznowola.intergis.pl/#cnt.  

Lesznowola w dużej mierze pokryta jest lasami i terenami rekreacyjnymi.  

W projekcie jest nowe Gminne Centrum Kultury w zabytkowym Dworku otoczonym Parkiem na przy ulicy Dworkowej.

Więcej obszernych informacji na temat Lesznowoli warto zasięgnąć na: lesznowola.pl

 

Las w Lesznowoli
Park w Lesznowoli z zabytkowym dworem i placem zabaw, przy ulicy Dworkowej
Inwestycja jest zlokalizowana w Centrum Lesznowoli pomiędzy Urzędem Gminy i Szkołą – jest jedną z bardziej komfortowych i renomowanych lokalizacji w Lesznowoli. W pobliżu inwestycji Urząd Gminy, Komenda Policji, Bank Spółdzielczy w Lesznowoli, liczne sklepy i usługodawcy (salony fryzjerskie, kwiaciarnie, sklepy branżowe i usługi, mechanik i wulkanizacja itp.)

 

 

KOMUNIKACJA

Dogodna lokalizacja inwestycji w Lesznowoli, oddalonej jedyne 20 minut od Centrum Warszawy, zapewnia możliwość korzystania z rozwiniętej infrastruktury miejskiej i terenów zielonych. Dzięki połączeniu drogą ekspresową S8 i łącznikiem do Magdalenki Lesznowola zyskała dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 20 minut. 

Ulicą Gminnej Rady Narodowej kursują autobusy ZTM linii L1 oraz L4 (przystanki Urząd Gminy i Lesznowola i Gminnej Rady Narodowej) ulicą Słoneczną kursują 707 oraz L3 (przystanki Szkolna i Lesznowola) Więcej

Planowana droga S7 (tzw. Puławska bis) usprawni połączenia z Warszawą, obwodnicą i całym rejonem. Wykonawcy są wyłaniani w kolejnym etapie przetargu i pierwszy odcinek trasy obejmie węzeł Zamienie (w okolicach ul. Karczunkowskiej) i kończy się w węźle Lesznowola (skrzyżowanie z nowym przebiegiem drogi nr 721)

Planowana przebudowa drogi Gminnej Rady Narodowej zakłada poszerzenie drogi, stworzenie ciągów pieszych i rowerowych oraz pasu zieleni i znalazła finansowanie w budżecie Gminy na 2017 rok.

 

KONTAKT

biuro@atriumdom.pl
Napisz do nas
575701755
Zadzwoń do nas
Znajdź nas
ul. Gminnej Rady Narodowej 38, Lesznowola