REALIZACJE

Oferujemy domy jednorodzinne z własną działką w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą. Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a Państwa komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. Najważniejsze dla nas jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów.

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. W trosce o wysoki standard oferowanych nieruchomości, na każdym etapie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami. Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, oferowane nieruchomości przez kolejne 5 lat są objęte rękojmią.

Bierzemy odpowiedzialność za funkcjonalność i aranżacyjność wnętrz w naszych inwestycjach. Tworzymy i udostępniamy naszym klientom przemyślane i szczegółowe projekty wnętrz, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wykończenia domu.

OSIEDLE ULICA PANDY – ZDJĘCIA:

Nowoczesna architektura

Oszczędna w formie i nowoczesna architektura zapewnia mniejszą powierzchnię wymiany ciepła, co łącznie z ponad standardowym ociepleniem przekłada się na energooszczędność i niższe koszty utrzymania domu przez długie lata.

Wnętrze

Dom został zaprojektowany tak aby spełniał potrzeby każdej rodziny, strop monolityczny umożliwia dowolne sytuowanie ścianek działowych. Parter posiada ogrzewanie wodne podłogowe, co nie utrudnia aranżacji tak jak grzejniki.

ZDJĘCIA DOMU POKAZOWEGO:

OSIEDLE ULICA PANDY- WIZUALIZACJE: