Lokalizacja Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe, ul. Oleńki 8

SZKOŁA

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Ładach (Dawidy Bankowe ul. Długa 49). Jest to szkoła o wieloletniej tradycji, która dorobiła się świetnej kadry pedagogicznej, panuje w niej przyjazna atmosfera, a także dysponuje rozwiniętym zapleczem sportowym. W pobliżu działa Uczniowski Klub Sportowy Łady. W okolicy działa też kilka przedszkoli. Plac zabaw znajduje się około 50 m. od inwestycji.

DAWIDY BANKOWE
WIDOK Z DZIAŁKI NA CENTRUM WARSZAWY

 

W sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie oraz Centrum Sportu Raszyn z boiskami, halami sportowymi oraz basenem w Raszynie

Dawidy Bankowe znajdują się na skraju gminy Warszawa-Włochy, gminy Lesznowoli i Gminy Raszyn.

Dawidy Bankowe są bardzo dynamicznie rozwijającą się miejscowością, hołdującą zasadom zrównoważonego rozwoju, dobrze zarządzaną, z w wysokim PKB na mieszkańca. Gmina jest pokryta w ponad 98,5% aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego, które sprzyjają inwestorom i jednocześnie zabezpieczają zasoby środowiska naturalnego. Każdy mieszkaniec może się z nimi zapoznać na stronie gminy.

Dawidy Bankowe są w dużej mierze pokryte zabudową jednorodzinną, terenami rolnymi oraz terenami wodami - m. in. w Rezerwacie Stawy Raszyńskie.

W pobliżu inwestycji oprócz w.w., kościół, liczne sklepy i usługodawcy (salony fryzjerskie, kwiaciarnie, sklepy branżowe i usługi, mechanik i wulkanizacja itp.)

KOMUNIKACJA

Dogodna lokalizacja inwestycji w Dawidach Bankowych, oddalonych jedyne 15 minut od Centrum Warszawy, zapewnia możliwość korzystania z rozwiniętej infrastruktury miejskiej i terenów zielonych. Dzięki połączeniu drogą ekspresową S8 zyskała dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 20 minut.

Ulicą Długą (Skrzyżowanie z Oleńki) kursują autobusy ZTM linii 737 oraz 715. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Warszawa Dawidy.

Planowana droga S7 (tzw. Puławska bis) posiada istniejący już węzeł z obwodnicą Warszawy (S2) w pobliżu inwestycji. Wykonawcy są wyłaniani w kolejnym etapie przetargu i pierwszy odcinek trasy obejmie węzeł Zamienie (w okolicach ul. Karczunkowskiej) i kończy się w węźle Lesznowola (skrzyżowanie z nowym przebiegiem drogi nr 721).

KONTAKT

biuro@atriumdom.pl
Napisz do nas
575701755
Zadzwoń do nas
Znajdź nas
ul. Gminnej Rady Narodowej 38, Lesznowola