Lokalizacja

Dogodna lokalizacja inwestycji w Dawidach Bankowych, oddalonych jedyne 15 minut od Centrum Warszawy, zapewnia możliwość korzystania z rozwiniętej infrastruktury miejskiej i terenów zielonych.

Dzięki połączeniu drogą ekspresową S8 zyskała dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 20 minut.

Ulicą Długą (Skrzyżowanie z Oleńki) kursują autobusy ZTM linii 737 oraz 715. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Warszawa Dawidy.

Planowana droga S7 (tzw. Puławska bis) posiada istniejący już węzeł z obwodnicą Warszawy (S2) w pobliżu inwestycji. Wykonawcy są wyłaniani w kolejnym etapie przetargu i pierwszy odcinek trasy obejmie węzeł Zamienie (w okolicach ul. Karczunkowskiej) i kończy się w węźle Lesznowola (skrzyżowanie z nowym przebiegiem drogi nr 721).

Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe znajdują się na skraju gminy Warszawa-Włochy, gminy Lesznowoli i Gminy Raszyn.

Dawidy Bankowe są bardzo dynamicznie rozwijającą się miejscowością, hołdującą zasadom zrównoważonego rozwoju, dobrze zarządzaną, z wysokim PKB na mieszkańca. Gmina jest pokryta w ponad 98,5% aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego, które sprzyjają inwestorom i jednocześnie zabezpieczają zasoby środowiska naturalnego. Każdy mieszkaniec może się z nimi zapoznać na stronie gminy.

Dawidy Bankowe są w dużej mierze pokryte zabudową jednorodzinną, terenami rolnymi oraz terenami wodami – m. in. w Rezerwacie Stawy Raszyńskie.

W pobliżu inwestycji oprócz w.w., kościół, liczne sklepy i usługodawcy (salony fryzjerskie, kwiaciarnie, sklepy branżowe i usługi, mechanik i wulkanizacja itp.)

50 m. Plac zabaw

600 m. Szkoła

600 m. Klub sportowy

900 m. Rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie

1000 m. Basen w Raszynie

3000 m. Stacja kolejowa Warszawa Dawidy

Około 13 minut Galeria Mokotów