O nas

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a Państwa komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Oferujemy domy jednorodzinne z własną działką w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą. Atrium jest nowo powstałym przedsięwzięciem jako kontynuacja wieloletniej działalności w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Najważniejsze dla nas jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. W trosce o wysoki standard oferowanych nieruchomości, na każdym etapie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Współpraca z renomowanym biurem architektonicznym dostarcza funkcjonalnych projektów domów z mnóstwem możliwości aranżacyjnych i pozwalających na łatwe dopasowanie przestrzeni do stylu życia i codziennych potrzeb. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanego kierownika budowy, który nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane wykonawców. Współpraca z solidnymi wykonawcami i staranny dobór technologii i atestowanych materiałów rzutuje na wysoki standard oraz energooszczędność i ekologiczność domu.

Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, oferowane nieruchomości przez kolejne 3 lata są objęte gwarancją i rękojmią.

Bierzemy odpowiedzialność za funkcjonalność i możliwości aranżacyjne wnętrz w naszych inwestycjach. Tworzymy i udostępniamy naszym klientom przemyślane i szczegółowe projekty co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wyboru i wykończenia domu.