WIZUALIZACJE

WIZUALIZACJE BUDYNKU:

Nowoczesna architektura

Oszczędna w formie i nowoczesna architektura zapewnia mniejszą powierzchnię wymiany ciepła, co łącznie z ponad standardowym ociepleniem przekłada się na energooszczędność i niższe koszty utrzymania domu przez długie lata. Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowaną pracownię Igor Białorucki Biuro Projektowe.

Wyżej przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku i bezpośrednie zagospodarowanie terenu mogą ulec pewnym zmianom na etapie realizacji inwestycji. Wizualizacje przedstawione na stronie nie przedstawiają właściwości inwestycji, jej zupełności oraz nie stanowią próbki lub wzoru.

Spacer 360°

WIZUALIZACJE WNĘTRZ:

Wnętrze

Dom został zaprojektowany tak aby spełniał potrzeby każdej rodziny, strop monolityczny umożliwia dowolne sytuowanie ścianek działowych. Cały budynek posiada ogrzewanie wodne podłogowe, co ułatwia aranżację w przeciwieństwie do grzejników. Prezentujemy projekt wnętrz autorstwa renomowanego biura Pragmatic Design. Wizualizacje mają charakter marketingowy, dom będzie wykończony w stanie deweloperskim